telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Депутат від «Батьківщини» Катерина Приходько допомогла учаснику АТО придбати житло

За сприяння депутата Сумської обласної ради від «Батьківщини» Катерини Приходько житель села Рясне Краснопільського району, учасник антитерористичної операції Артем Михалко тепер має власну домівку.

Близько двох років Артем мужньо захищав українську незалежність на Сході. Чоловік воював на передовій і в найтяжчі моменти його зігрівала думка про родину, двох малих дітей, які чекають тата вдома. Сім’я не мала власного житла, та й фінансова ситуація у родині склалася досить складна.

«Про труднощі, які спіткали родину захисника України, я дізналась від керівника партійного осередку ВО «Батьківщина» в селі Рясне Андрія Лихацького і, звичайно, не могла залишитися байдужою до почутого», - зазначила Катерина Приходько та прийняла рішення спрямувати свої депутатські кошти, 50 тисяч гривень, саме на придбання житла для сім’ї Михалко.

Днями родина Михалко відчинила двері власного будинку. А ключі від нової домівки Катерина Степанівна урочисто вручила військовому на Дні села.

«Зараз молодь, на жаль, покидає село через відсутність житла і роботи. Я сподіваюсь, що наша підтримка родини учасника АТО – це внесок у розбудову села, у майбутнє України», - сказала Катерина Приходько.

{gallery}2016/Folder{/gallery}

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top