Депутати обласної ради відвідали проблемні комунальні заклади

Нещодавно заступник голови Лілія Ричкіна, депутати Сумської обласної ради Едуард Пінчук та Ігор Науменко, начальник управління комунальним майном облради Микола Коваленко відвідали ті комунальні об’єкти Сумської обласної ради, які потребують особливої уваги з боку народних обранців.

За словами Миколи Коваленка, вони побували в приміщенні за адресою Білопільський шлях, 22, частину якого пропонувалося передати «Сумиоблагролісу» на баланс утримувача, що було б дуже вигідно і з економічної, і з господарської точки зору. У цьому ж приміщенні на четвертому поверсі знаходиться комунальний заклад обласної ради «Центр медичної статистики», де працює 38 жінок. «Нині цей об’єкт відключений від теплопостачання через несплату комунальних платежів з вини «Санепідемстанції», яка укладала договір на теплопостачання і не справилася з обов’язками. Я на сесії облради вносив пропозицію, щоб управління охорони здоров`я шляхом перерозподілу знайшло 30 000 грн. задля того, щоб людям створити всі належні умови для праці. На жаль, депутати вирішили інакше», - заявив Микола Коваленко.

Також обласні парламентарі відвідали Сумську кінну спортивну школу, що знаходиться на Веретинівці. Власністю обласної ради є близько 28 коней, ще 60 – мають інших господарів. Сумська ДЮСШ - одна з кращих в Україні, тут тренуються близько 150 дітей. Заклад потребує ремонту конюшні, адже її дах в аварійному стані. Орендатор має бажання вкласти гроші в ці ремонтні роботи, але без дозволу власника (облради) на поліпшення, він не має права цього зробити. Крім того, висуває умову - збільшити термін оренди. Однак депутати на сесії не пристали на цю пропозицію, посилаючись на приховану приватизацію цього об’єкта.

І третім об’єктом, де побували депутати, був обласний диспансер радіаційного захисту населення, де лікуються ліквідатори та потерпілі від Чорнобильської аварії. На території цього медичного закладу знаходиться двоповерхова будівля, другий поверх якої перебуває в аварійному стані. Протягом кількох років перший поверх знаходиться в оренді й орендар на умовах продовження експлуатації цього приміщення взявся відремонтувати будівлю. «Депутати облради погодились і з орендарем було укладено новий договір. Внаслідок цього збільшилася капіталізація майна Сумської обласної ради», - заявив начальник управління комунальним майном.

Заступник голови обласного парламенту Лілія Ричкіна після інспектування об’єктів комунальної власності облради заявила, що депутати повинні керувати майном ради. «Наш обов’язок – не допускати занедбаності приміщень, а зберігати й поліпшувати їхній стан», - сказала вона.

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради