Семен Салатенко із робочим візитом відвідав лікарню смт Хотінь

3 листопада голова Сумської обласної ради завітав до смт Хотінь Сумського району з метою перевірки роботи дільничної лікарні та побачити на власні очі новий стоматологічний кабінет лікарняного закладу.

У ході візиту Семен Павлович поспілкувався із керівництвом лікарні та з громадою. «Ми з максимальними зусиллями намагаємося налагодити контакти з інвесторами, які готові вкладати кошти в цікаві обласні проекти. Щоб смт Хотінь розвивалося, публічність і бажання вийти на новий рівень – невід`ємні складові успіху вирішення цього завдання. Проблеми з дорогами, сміттям та недоробленим ремонтом у лікарні потрібно вирішувати обов’язково», - заявив очільник обласної ради. За його словами, активність керівників та мешканців селища та створення проектів для виділення грошей, а також звернення до депутатів облради із електронними петиціями зрушить справу з нагальними проблемами із мертвої точки.

Голова Сумської обласної ради перевірив, чи в належному стані лікарняні приміщення та був приємно здивований новим стоматологічним кабінетом із сучасним обладнанням. «Дуже добре, що відкрили стоматологічний кабінет, який оснащений усім необхідним задля здоров’я пацієнтів. Ми повинні дбати про комфорт та здоров`я жителів Сумщини», - заявив Семен Салатенко.

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради