telegram Facebook Twitter Youtube

Обласна рада дає старт обговоренню бюджету-2017

2 листопада  в Сумській обласній раді обговорювали державний та місцеві бюджети на 2017 рік. Також розглянули його основні характеристики й можливості участі у бюджетному плануванні депутатів місцевих рад.

В обговоренні взяли участь керівництво обласної ради та депутати, експерти, а також керівники районних рад та громадськість.

За словами голови Сумської обласної ради, під час виборів населення делегує повноваження своїм депутатам. У тому числі, й щодо контролю бюджетних коштів. Безсумнівно, що ці гроші повинні використовуватись в інтересах громадян, йти на найбільш затребувані цілі та проекти, на розвиток комунального майна.

Також Семен Салатенко зазначив, що 2017 рік для Сумської обласної ради планується стати роком високих ІТ-технологій. «Починаючи з травня минулого року, вжито багато заходів для розбудови ІТ- кластера на Сумщині. Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб незабаром запрацювала  депутатська он-лайн приймальня. Ми увійшли до проекту «Відкритий бюджет», багато говоримо про електронні декларації і т.д. Я хочу щоб бюджет Сумщини на 2017 рік був максимально прозорим та відповідав інтересам наших громадян».

За словами експерта ГО «Бюро аналізу політики» Віктора Бобиренка, на Сумщині завелика кількість закладів, які фінансуються із обласного бюджету. Також, на думку Віктора Анатолійовича, несплата податків підприємців та «тіньові» виплати заробітних плат значною мірою впливають на обласну казну. «Проект кошторису, який маємо на 2017 рік – дуже суперечливий, адже містить як недоліки, так і переваги. Простому громадянину дуже важко розібратися в цій фінансовій схемі, адже там все прораховано і багато чого професійно завуальовано», - зазначив експерт. 

Останнє оновлення на Вівторок, 08 листопада 2016, 14:32

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

Документи облради