Депутати визначаються з представниками конкурсних комісій

Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики. На порядку денному єдине питання - необхідність визначення кандидатур для включення до складу конкурсних комісій щодо добору керівників закладів культури. Зокрема, до складу конкурсної комісії на посаду:

- директора комунального закладу Сумської обласної ради – «Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім. Щепкіна» входитиме Ігор Науменко;

- директора комунального закладу Сумської обласної ради «Державний історико-культурний заповідник «Посулля» - Юрій Христій;

- директора комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний краєзнавчий музей – Галина Меньшова;

- директора комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна універсальна наукова бібліотека» - Олександр Теліженко;

- директора комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна дитяча бібліотека» - Анатолій Тронь;

- директора комунального закладу Сумської обласної ради «Державний історико-культурний заповідник у м. Путивль» - Ігор Науменко.

Депутати планують створити 6 конкурсних комісій. До їх складу також увійдуть по одному представнику постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації та постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, процесів децентралізації, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики.

До складу кожної комісії входитимуть 9 осіб: 3- депутати обласної ради, 3 – представники громадськості, 3 – представники колективів.

Планується, що контракт заключатимуть на 5 років. Конкурс щодо добору керівників закладів культури оголошено 13 жовтня, він триватиме до 13 листопада.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 жовтня 2016, 15:59

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради