telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Депутати визначаються з представниками конкурсних комісій

Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики. На порядку денному єдине питання - необхідність визначення кандидатур для включення до складу конкурсних комісій щодо добору керівників закладів культури. Зокрема, до складу конкурсної комісії на посаду:

- директора комунального закладу Сумської обласної ради – «Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім. Щепкіна» входитиме Ігор Науменко;

- директора комунального закладу Сумської обласної ради «Державний історико-культурний заповідник «Посулля» - Юрій Христій;

- директора комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний краєзнавчий музей – Галина Меньшова;

- директора комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна універсальна наукова бібліотека» - Олександр Теліженко;

- директора комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна дитяча бібліотека» - Анатолій Тронь;

- директора комунального закладу Сумської обласної ради «Державний історико-культурний заповідник у м. Путивль» - Ігор Науменко.

Депутати планують створити 6 конкурсних комісій. До їх складу також увійдуть по одному представнику постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації та постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, процесів децентралізації, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики.

До складу кожної комісії входитимуть 9 осіб: 3- депутати обласної ради, 3 – представники громадськості, 3 – представники колективів.

Планується, що контракт заключатимуть на 5 років. Конкурс щодо добору керівників закладів культури оголошено 13 жовтня, він триватиме до 13 листопада.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 жовтня 2016, 14:59

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top