Семен Салатенко привітав бійців 58-ї Сумської мотопіхотної бригади, які повертаються із зони АТО

Учора до Конотопа прибув черговий ешелон з бійцями та технікою 58-ї Сумської окремої мотопіхотної бригади. Зустріти їх приїхав особисто голова обласної ради Семен Салатенко.

Він привітав бійців на сумській землі, подякував їм за те, що протягом довгого часу вони захищали мир і спокій жителів України. «Ваші героїчні вчинки відомі не лише жителям Сумської області, але й усій Україні. Ми пишаємося вами. Тими, хто не побоявся взяти до рук зброю і захищав цілісність і незалежність держави. Треба зробити так, щоб всі проблеми бригади вирішувалися, тому на наступній сесії будемо ставити питання фінансової допомоги. Сподіваюся, депутати підтримають військових», - звернувся керівник депутатського корпусу до військових.

Бійці 58-ї бригади 11 місяців несли службу в Авдіївці Донецької області. Завдячуючи розвідникам бригади, під контроль України була взята відома промзона, яка утримується й донині. Зараз військові повернулися на місце дислокації – в Конотоп, де будуть відновлювати боєздатність особового складу, займатися його доукомплектуванням та звільненням шостої хвилі мобілізації. Розташували бійців на території колишнього восьмого училища. Зараз там завершуються роботи по підключенню опалення в тих корпусах, де воно було відсутнє.

Заступник командира бригади по роботі з особовим складом Олексій Бондарець зауважив, що моральний стан бійців задовільний і дозволяє виконувати бойові завдання. «Ми зворушені тим теплим прийомом, який для наших бійців організували жителі Сум та Конотопа», - наголосив військовий.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 жовтня 2016, 17:22

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради