telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Народні обранці узгодили з керівництвом Путивльщини порядок використання депутатських коштів

Рішення Путивльської районної ради передбачає проведення заходів за кошти обласного бюджету, які надані депутатам обласної ради на виконання депутатських повноважень.

Так, депутат обласної ради Микола Ільченко узгодив з керівництвом району перелік об’єктів комунальної власності, які потребують ремонту та поліпшення матеріальної бази на суму 190,0 тис. гривень. Кошти будуть використані на ремонт будівель та доріг комунальної власності, благоустрій територій, придбання обладнання, проведення енергозберігаючих заходів.

За підтримки депутата обласної ради Галини Меньшової передбачається провести благоустрій території «Городка» у м. Путивль за кошти обласного бюджету на суму 200,0 тис. гривень.

Керівники установ та організацій, галузей освіти та охорони здоров’я, сільські голови інформували про перебіг проведення заходів, обговорили проблемні питання та були єдині в тому, що бюджетні кошти необхідно використати ефективно задля потреб сільських територіальних громад.

Очільник районної ради Євген Южаков відзначив, що за підтримки депутатів обласної ради Миколи Ільченка та Галини Меньшової Путивльщина має змогу значно поліпшити стан справ у районних галузях, необхідно тільки розпорядникам коштів, місцевим радам району забезпечити контроль якості та своєчасності проведення робіт за кошти обласного бюджету.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 жовтня 2016, 09:46

Документи облради

Go to top