Анатолій Річкаль та Лілія Ричкіна обговорили питання створення депутатської онлайн-приймальні

Яким має бути насправді сучасне місце прийому громадян та як це правильно зробити – вирішували перший заступник Голови обласної ради Анатолій Річкаль та Лілія Ричкіна разом з іншими депутатами: Олександром Стрельченком, Юрієм Клименком та Андрієм Греком під час он-лайн розмови з Генеральним директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Інститут розробки інформаційних систем» (ТОВ «ІРІС») Анатолієм Чадюком. 

За словами Лілії В`ячеславівни, для того, щоб якісно виконувати свої повноваження та задля оперативного зв’язку із виборцями, депутатам необхідно створити депутатську приймальню. «Двосторонній контакт буде більше продуктивною роботою та полегшить працю як представникам влади, так і самим громадянам», - заявила заступник голови облради.

Депутати мали змогу почути ідеї створення депутатської онлайн-приймальні від Анатолія Чадюка. Він зокрема наголосив, що створення такої своєрідної інноваційної приймальні для області - це великий крок у двосторонній комунікабельний та сучасний контакт між представниками влади та самими громадянами. Завдяки зручній процедурі оформлення запитів, така приймальня повинна користуватися попитом у сумчан.

Лілія Ричкіна заявила: за можливості Сумська обласна рада буде впроваджувати інноваційні технології задля комфорту та більш продуктивного діалогу із громадянами. 

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради