Депутат Сергій Нечаєв звернувся до правоохоронців щодо розслідування кримінального провадження

Депутат обласної ради з фракції ВО «Батьківщина» Сергій Нечаєв, звертається до прокуратури та начальника Головного управління Національної поліції у Сумській області, аби отримати інформацію про хід розслідування кримінального провадження щодо загибелі у липні 2016-го року в районі вулиці Терезова у м. Суми громадянина Б. 1997-го року народження.

Депутат зазначає, що до нього звернулись родичі загиблого, які вважають, що працівники поліції проводять недостатні оперативно-розшукові заходи. А відтак це не дає можливості об’єктивного розслідування кримінального провадження та може дозволити винним уникнути покарання.

Сергій Нечаєв просить прокурора області та начальника обласної поліції взяти розслідування цього провадження під особистий контроль та надати інформацію: на якій стадії перебуває слідство, які слідчі дії проведено та які кінцеві процесуальні рішення по вказаному кримінальному провадженню винесені. 

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 20 жовтня 2016, 14:11

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради