telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутат - за справедливі тарифи

Депутат Сумської обласної ради Катерина Приходько з фракції ВО «Батьківщина» під час сесії звернулась із депутатським запитом до голови обласної ради. Вона порушила питання справедливих тарифів на внутрішньо-регіональні пасажирські перевезення.

Зокрема депутат повідомляє, що до неї звернулась ініціативна група Великочернеччинської сільської громади щодо врегулювання конфлікту стосовно підвищення тарифу на пасажирські перевезення на маршруті«Суми-Велика Чернеччина».

Як з’ясувалося, згідно з листом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 06.07.2015 у рамках дерегуляції господарської діяльності скасовано повноваження Сумської обласної адміністрації щодо встановленню тарифів на пасажирські перевезення. Кому саме передані ці повноваження наразі невідомо. Тим часом перевізник, скориставшись незрозумілою ситуацією, в односторонньому порядку підняв тариф на перевезення пасажирів.

Катерина Приходько наголошує, що жителі Великої Чернеччини по суті позбавляються свого законного права на належні умови пасажирських перевезень та просить об’єктивного та всебічного розгляду даного питання, перевірки викладених фактів та вжиття заходів щодо усунення порушень прав і законних інтересів людей.

Відповідно копію листа депутат направила до Міністерства економічного розвитку й торгівлі України.

 

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top