Депутат - за справедливі тарифи

Депутат Сумської обласної ради Катерина Приходько з фракції ВО «Батьківщина» під час сесії звернулась із депутатським запитом до голови обласної ради. Вона порушила питання справедливих тарифів на внутрішньо-регіональні пасажирські перевезення.

Зокрема депутат повідомляє, що до неї звернулась ініціативна група Великочернеччинської сільської громади щодо врегулювання конфлікту стосовно підвищення тарифу на пасажирські перевезення на маршруті«Суми-Велика Чернеччина».

Як з’ясувалося, згідно з листом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 06.07.2015 у рамках дерегуляції господарської діяльності скасовано повноваження Сумської обласної адміністрації щодо встановленню тарифів на пасажирські перевезення. Кому саме передані ці повноваження наразі невідомо. Тим часом перевізник, скориставшись незрозумілою ситуацією, в односторонньому порядку підняв тариф на перевезення пасажирів.

Катерина Приходько наголошує, що жителі Великої Чернеччини по суті позбавляються свого законного права на належні умови пасажирських перевезень та просить об’єктивного та всебічного розгляду даного питання, перевірки викладених фактів та вжиття заходів щодо усунення порушень прав і законних інтересів людей.

Відповідно копію листа депутат направила до Міністерства економічного розвитку й торгівлі України.

 

Також читайте:

Увага!

13 квітня 2020 року о 15:00 в к. 38 (ІІІ поверх приміщення обласної ради) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з розгляду питань про погодження обласній державній адміністрації внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2020 рік у частині субвенцій з державного бюджету.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube