Семен Салатенко: «Запорука мужньої держави – сильна армія»

День захисника України – це свято тих, хто не побоявся жертвувати своїм життям заради незалежності та територіальної цілісності кордонів рідної держави. Другий рік поспіль воно відзначається у День Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва – 14 жовтня.

Напередодні в Сумах та в області відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Захисника України, в яких взяли участь представники влади, військовослужбовці та громадськість. До патріотичних церемоній приєднався й голова Сумської обласної ради Семен Салатенко.

Вранці спікер депутатського корпусу відвідав м. Білопілля, де в міському парку було відкрито пам`ятник загиблим в АТО. Монумент шани патріотам нашої держави дійсно вартий уваги: це витвір мистецтва у формі Архангела Михаїла з обрисами Донецького аеропорту та фігурою військовослужбовця на блокпосту. Його висота – більше трьох метрів, вартість – близько 600 тисяч грн. Над монументом працював Заслужений скульптор України Віктор Стукан. Голова обласної ради був вражений ошатністю та красою цього пам`ятного знаку.

Урочистості продовжилися у Сумській обласній філармонії. Семен Салатенко привітав захисників України із значущим святом для кожного жителя нашої держави. «10 років тому ми не знали, що маємо підступного ворога, раніше для нас це було андеграундне свято. Нині ж, армія викликає гордість, а люди у формі – повагу. Ми відродили наше військо, зараз кордони нашої країни відстоюють найкращі сини України. Запорука мужньої  держави – сильна армія і віддані люди, яких наша держава має. Їм допомагають бійці із добровольчих батальйонів  «Правого сектору», «ОУН», «Дніпра-1», «Азова» та інших. Вони не дають ворогу забрати незалежність України», - такими словами привітав присутніх Семен Павлович. Він зазначив, що Сумська обласна рада всіляко підтримує і вшановує ветеранів АТО: «Ми допомагаємо воїнам і транспортом, і паливом, і багато чим іншим. Облрада проводить широкомасштабну волонтерську діяльність, підтримуючи 58-му Сумську мотопіхотну бригаду, яка нині з боями захищає Авдіївку. Допомагаємо  також 27-ій ракетній артилерійській бригаді».

Майже десять тисяч жителів Сумщини пройшли повз жахливу українсько-російську війну.  На жаль, рахунок в цій боротьбі занадто трагічний: триста тридцять шість поранено, сто тридцять три – загинули.

Багато чого зроблено нашими воїнами і багато чого повинні зробити ми, щоб їм допомогти. За вірність військовій Присязі, високий професіоналізм, сміливість, рішучість та відвагу, проявлені при виконанні завдання у зоні антитерористичної операції Семен Салатенко вручив грамоти та подяки обласної ради найкращим воїнам АТО Сумщини. 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради