telegram Facebook Twitter Youtube

Депутат обласної ради привітала бібліотекарів із професійним святом

30 вересня бібліотекарі Білопільського району приймали привітання з нагоди  свого професійного свята -  Всеукраїнського дня бібліотек. Сама назва - Всеукраїнський - свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонаціональне, адже кожна людина хоча б раз у житті була у бібліотеці, а для багатьох вона стала рідною домівкою, бо без книги немає знань, поступу вперед. 

Спілкування в затишній атмосфері читального залу ЦРБ імені О.Олеся вкотре переконало, що моральний дух і професійна мудрість бібліотечних працівників допомагає їм віднаходити сили, позитивний настрій і щире бажання продовжувати свою справу попри стрімкий розвиток інформаційних технологій та деякі труднощі.

Тепло та щиро вітали бібліотекарів гості свята. Серед них – депутат Сумської обласної ради, заслужений журналіст України Наталія Калініченко.

Звертаючись до працівників книгозбірень району посадовець зазначила, що бібліотеки – сховище не лише наших цінностей і культурних надбань, це ще й своєрідний музей людської пам’яті, адже жоден масовий захід, що відбувається у районі не проходить без їхньої участі.

Як і годиться, на свята заведено приходити з подарунками. Своєрідний презент підготувала і депутат обласної ради. Зі своїх депутатських коштів вона виділила 10 тисяч на придбання літератури для книгозбірень району.

- Це – невеликі кошти, - говорить Наталія Євгенівна, - але такі необхідні бібліотеці. Я переконана, що завдяки суттєвій підтримці бібліотечна галузь найближчим часом вийде на найвищий рівень розвитку: покращиться матеріально-технічна база закладів та збільшиться книжковий фонд сучасною запитаною літературою. І сьогодні цей подарунок є кроком назустріч читача та книги, адже як сказав відомий український письменник Михайло Слабошпицький, «людина – це підсумок прочитаного, і якщо вона в дитинстві не зустрілась з доброю книгою, в майбутньому вона не стане особистістю».

Та завдяки професіоналізму бібліотечних працівників Білопільщини, їхньої сумлінної праці та надзвичайної любові до книги, кожен з нас, жителів району,  тримаючи у руках джерело знань - книгу, - має можливість вільно, самостійно та всебічно розвиватись на благо свого рідного міста, району, області та України.

 

Також читайте:

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення