Семен Салатенко привітав із професійним святом колектив педагогів 23-ї школи

У перші дні жовтня педагогів України вітають з Днем вчителя. Голова обласної ради Семен Салатенко, який, до речі, сам за освітою педагог, не залишився осторонь свята і завітав на урочистості до Сумської ЗОШ № 23.

На святкові заходи зібралися вчителі, батьки. учні. Для них учнівський колектив підготував концертну програму. Діти адресували своїм вчителям найтепліші побажання і обіцяли гарно навчатися.

Семен Салатенко, вітаючи педагогів зі святом, подякував їм за те, що вони не тільки навчають дітей читати, писати, а й учать відрізняти добро від зла, формують покоління, яке сьогодні будує й захищає країну. «Саме ви – працівники освіти – впливаєте на формування світогляду та громадянської позиції юних вихованців, пробуджуєте дитячі душі до розуміння прекрасного, наповнюєте молоді серця жагою знань та відкриттів. У цей святковий день хочеться доземно вклонитися кожному педагогу і вихователю за фахову майстерність і творчість, за мудрість і далекоглядність, за самовідданість і терплячість, за лагідність і вимогливість».

Звертаючись до учнів, голова обласної ради відзначив, що усі життєві перешкоди долаються силою знань і розумом, а могутня, успішна і конкурентоздатна держава починається зі шкільних класів та спортивних залів, бібліотек та лабораторій.

За словами директора навчального закладу Наталії Педяш, у цьому році кількість учнів у порівнянні з минулим роком збільшилася на 112 дітей, відтак, добавилося й 19 педагогів. Школа має високі досягнення в навчанні, а в педагогічному колективі є баланс мудрості, досвіду, новацій та, що найголовніше, – любов до своєї професії.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 04 жовтня 2016, 19:57

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради