Депутати обласної ради привітали пацієнтів геріатричного пансіонату з Днем людей похилого віку

Вже стало традицією, коли напередодні Дня людей похилого віку депутати обласної ради відвідують Геріатричний пансіонат. Цьогоріч до пацієнтів обласного комунального закладу приїхали Віра Лаврик та Олександр Стрельченко.

Вони подякували стареньким за те, що ті працювали на благо країни, відбудовували заводи і фабрики, піднімали економіку. «Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Мені щиро хочеться, щоб у вашому пансіонаті було тепло, затишно, щоб ви почувалися, як вдома», - зазначила Віра Лаврик.

Олександр Стрельченко у своєму вітальному слові наголосив, що, на жаль, у закладі є багато проблем, які негайно необхідно вирішувати і пообіцяв, що всі вони будуть озвучені на найближчій сесії обласної ради. «Нам вдалося зрушити з місця питання ремонту закладу і на цьому ми не плануємо зупинятися. Тим більше, що ми постійно спілкуємося з людьми похилого віку, ветеранами і вони просять лише про одне: щоб їм повернули нормальний рівень життя, бо нині влада поставила старше покоління на межу виживання», - сказав депутат.

Обласні обранці подякували також персоналу закладу за їх чуйність, турботу до людей похилого віку та відповідальність до своєї роботи.

За словами головного лікаря пансіонату Людмили Красильникової, на цей час у закладі знаходяться понад 200 пацієнтів, для яких персонал намагається створити якнайкращі умови перебування.

Для стареньких підготували святковий обід, подарунки, а артисти філармонії – прекрасний концерт. 

 

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 вересня 2016, 11:31

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради