Семен Салатенко та Лілія Ричкіна провели нараду з підготовки області до опалювального сезону

29 вересня в Сумській обласній раді Семен Салатенко та заступник голови обласного парламенту Лілія Ричкіна провели нараду з підготовки до опалювального сезону закладів області та забезпечення родин бійців АТО твердим паливом. У заході взяли участь депутати обласної ради та інші вповноважені особи.

Про ситуацію, пов’язану із комунальним підприємством облради «Паливкомуненерго», доповів керівник управління майном в обласній раді Микола Коваленко. За його словами, підприємство на 1 вересня минулого року мало борг 1 млн. 726 тисяч грн. Депутати обласної ради у жовтні минулого року прийняли рішення виділити «Паливкомуненерго» 500 тисяч гривень для забезпечення опалювального сезону 2015-2016 рр.

«Мною особисто 23 червня поточного року була підготовлена фінансова доповідь і спрямована першому заступнику голови ОДА Олександру Марченку про необхідність виділення 1 млн. 297 тисяч підприємству, аби з них близько 800 тисяч направити на заготівлю дров, а решту коштів – на реконструкцію котелень у Шостці та Степанівці. Також необхідно поставити запасний котел в Ульянівці. На жаль, до цього часу ця проблема залишається невирішеною», - заявив Микола Петрович. Крім того, керівник управління майном додав, що в проекті бюджету на ці цілі кошти так і не передбачені.

Серед іншого на нараді обговорювали питання забезпечення учасників АТО твердим паливом. З`ясувалося, що поставлено лише 103 тонни з 689 необхідних. Паливо завезено тільки 88 родинам учасників антитерористичної операції, а 446 сімей, яким також належить його отримати, так і залишилися ні з чим напередодні опалювального сезону.

Голова обласної ради Семен Салатенко зазначив, що така проблема виникла через те, що Сумська облдержадміністрація не погодилася виділити кошти на підтримку «Паливкомуненерго». Підприємство перебуває в тяжкому фінансовому становищі вже не перший рік, але потребує особливої допомоги у нинішні скрутні часи, зазначив керівник депутатського корпусу.

Стосовно забезпечення паливом учасників АТО, то такі райони, як Глухівський, Недригайлівський, Сумський, Шосткинський, Ямпільський, виконали свої зобов’язання більш як 80%. Такі ж райони, як Краснопільський, Роменський, Кролевецький та Охтирський, на жаль, пасуть задніх.

Занепокоєний Семен Салатенко й забезпеченням паливом Сумського обласного туберкульозного диспансеру. За його словами, там безліч проблем, які вимагають негайного вирішення. Голова облради наказав керівництву закладу підготувати відповідний лист до обласної ради з проханням виділити кошти на усунення цих негараздів.

Також спікер депутатського корпусу звернувся до районів-боржників з проханням  у найкоротший термін розрахуватися з підприємством «Паливкомуненерго». І наголосив на недопустимості ігнорування Департаментом соціального захисту населення проблем захисників територіальної цілісності України, керівник якого на цій важливій нараді був відсутній. 

Останнє оновлення на Вівторок, 04 жовтня 2016, 19:57

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради