Бюджетна комісія: розгляд важливих фінансових питань життєдіяльності області

15 вересня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та міжрегіонального співробітництва.

На порядку денному – звіт про виконання обласного бюджету за 1 півріччя 2016 року, затвердження використання депутатських коштів, зміни до обласної програми соціального захисту населення, зміни до програми розвитку фізичної культури і спорту, програми «Освіта Смщини на 2012-2016 рр», зміни до програми соціально-економічного розвитку області та, відповідно, зміни до бюджету.

Що стосується виконання обласного кошторису, як повідомила директор Департаменту фінансів Сумської облдержадміністрації Олена Батраченко, до загального фонду обласного бюджету податків та зборів (власного фінансового ресурсу) отримано 258 796,8 тис. гривень, що складає 62% у загальній сумі власних надходжень до затверджених показників на рік та 123,1 % до плану на перше півріччя. Основна питома вага бюджетних надходжень – податок на доходи фізичних осіб, що складає 68,2% у загальній сумі власних доходів. Податок на прибуток підприємств приватного сектору склав 34 532,2 тис. грн або 229,3% - у 5 разів більше планових показників на 1 півріччя.

Виконання річного показника пояснюється зарахуванням до обласного бюджету 10% податку на прибуток від підприємств-великих платників податків, які переведені у спеціалізовані державні податкові інспекції ВПП м. Київ та м. Харків.

За звітний період забезпечена своєчасна виплата заробітної плати працівникам бюджетних галузей та інших соціальних виплат, прострочена заборгованість з їх виплати відсутня.

Комісія погодила бюджетний звіт, який запропоновано винести на розгляд сесії. Також депутати погодили збільшення витрат на соціальні потреби, зокрема учасників АТО, розвиток фізичної культури і спорту, програму «Освіта Сумщини», Комплексну програму «Правопорядок на 2016-2020 роки».

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради