telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Святкувала Грунська громада

Упродовж останніх днів село Грунь, що на Охтирщині, удруге привернуло до себе увагу. Десяток днів тому тут відбулась знакова подія – навколо Груні об’єдналося ще чотири сільські громади: Куземинська, В’язівська, Рибальська, Гнилицька. А ось цієї суботи Грунь з розмахом відзначила День села.

Тож не дивно, що ці події не залишились непоміченими на рівні області – привітати грунян та розділити з ними радість свята прибули заступник голови Сумської обласної ради Лілія Ричкіна та керівник постійної комісії обласної ради Ігор Науменко, який, до речі, цього дня святкував свій народження. Приємною несподіванкою для місцевих жителів стало те, що депутат, як стало відомо з його слів, потурбувався про місцеву дільничну лікарню – вхід на її територію було облагороджено та встановлена альтанку за кошти, виділені обласним народним обранцям.

До початку свята для почесних гостей було влаштовану екскурсію до Музею Остапа Вишні та місцевої бібліотеки, з якою Лілія Ричкіна поділилася книжками з домашньої бібліотеки.

Що ж до свята, то воно пройшло на високому рівні. Чого тільки вартували репрезентація кожної із п’яти сотень Груні, причому як облаштованими різноманітними продуктами харчуваннями, напоями, виробами декоративно-ужиткового мистецтва куренями, так і на сцені.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top