telegram Facebook Twitter Youtube

Сумчани підтримали красногорівців у День Незалежності України

Вже вкотре на свята делегація з Сум їде до свого міста-побратима Красногорівки, що на Донеччині. Цього разу громадські активісти та депутати обласної ради зустріли на Сході День Незалежності України.

Як і зазвичай, знову приїхали не з пустими руками. Ще місяць тому, коли між очільниками Сум, Охтирки, Конотопу та Красногорівки обговорювалися проблеми ЖКГ східного міста, керівник військово-цивільної адміністрації Красногорівки Олег Ливанчук сказав, що для роботи у них немає комп’ютерів, де могла б зберігатися уся база даних. Техніка була знищена війною. Тож на свято – з подарунками!

За підтримки голови обласної ради Семена Салатенка, обласного управління лісового та мисливського господарства, обласної та міської ДПІ, ПАТ «Сумбуд», громадського активіста Михайла Подоліна і мешканки Сум Наталії Горенко, у Красногорівці з’явилися п’ять комп’ютерів загальною вартістю понад 50 тисяч грн.

А депутат обласної ради Іван Романюк, після того як побачив у холі обласної ради виставку «Красногорівка – це Україна», запропонував колективу Облавтодору, який він очолює, зібрати для школярів маленького містечка канцелярське приладдя, яке також було вручено у день святкування.

У Красногорівці, як і по всій Україні, тривали святкові заходи, жителі пройшли ходою центром міста. Народна обраниця, голова комісії з питань бюджету Олена Сердюк вручила під час урочистостей Олегу Ливанчуку Почесну грамоту обласної ради.

Також були встановлені стели «Алея захисників Батьківщини» та «Від волонтерів», які виготовили на Сумщині у колонії 116 за сприяння першого заступника голови облради Анатолія Річкаля. Володимир Шилов за свої кошти виготовив для стел таблички.

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення