telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Лілія Ричкіна: «У Лебедині живе хлопець – співак від Бога!»

Група депутатів Сумської обласної ради на чолі з заступником голови Лілією Ричкіною відвідали мальовниче місто Лебедин, яке відсвяткувало свою 362-у річницю з дня заснування.

Неймовірно красивий край, з цікавою і часом трагічною історією, таємничими легендами, колиска талантів і видатних особистостей, відомих діячів науки і культури, літератури та мистецтва, запросив на гостину чимало земляків, творчих колективів, словом, гостей звідусіль.

Програма заходів була насиченою і різноманітною. Лебединці поклали квіти до Меморіалу Слави, пам'ятників і обелісків, де знайшли вічний спочинок захисники Лебедина, кращі його сини і дочки. Святковий концерт «Слався, рідний Лебедин!» об'єднав на одній сцені аматорів і професійних виконавців. Вражали показові виступи кращих спортсменів та брейк-денсерів. А якими веселими і корисними виявилися фестиваль-конкурс «Каша – їжа наша», виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Наш пошук і творчість – тобі, Лебедин», конкурс дитячого малюнка на асфальті «Світ дитячих мрій», розважальна програма для дітей, дитячий концерт «У рідному краї і душа співає»!

- З колегами по депутатському корпусу Ігорем Науменком і Валерієм Чалим були в захоплені від побаченого і почутого, - поділилася враженнями заступник очільника обласної ради Лілія Ричкіна. – Усе було гарно, як кажуть, на висоті -
працелюбні, щедрі, справжні патріоти рідного міста лебединці, які щодня докладають чимало зусиль для розвитку Лебедина, його захисту та слави, довели, що вони уміють не лише завзято працювати, а й чудово відпочивати.

Та, мабуть, особливо гостей-депутатів вразив виступ дев'ятикласника місцевої школи № 5 Вадима Харова. Хлопець виконав Гімн України і гімн рідного міста.

- Ми не приховували хвилювання і здивування, - каже Лілія В'ячеславівна. – Такий самобутній неповторний голос! Таке віртуозне виконання! Співак – від Бога! Тому й вирішила посприяти подальшому розвитку юного обдарування, пообіцявши повну підтримку.

Уже є домовленість з представниками Сумського земляцтва у Києві. Якщо Вадим вирішить взяти участь у будь-якому всеукраїнському пісенному конкурсі, може сміливо їхати до столиці – його там перебування візьмуть на себе земляки. Такий талант, як у юного лебединця, гріх приховувати! Переконана – з часом він прославить рідний Лебедин, Сумщину на весь світ.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top