telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Народний депутат Ігор Молоток відвідав Грузчанський цех переробки деревини

У рамках перебування в державному підприємстві «Кролевецьке лісомисливське господарство» Сумського ОУЛМГ народний депутат Верховної Ради України Ігор Молоток відвідав Грузчанський цех переробки деревини.

Рік потому на підприємстві модернізували процеси переробки, встановивши автоматизовану лінію польського виробника по виготовленню пиломатеріалу, чим в рази збільшили виробничі потужності підприємства. Її роботу прокоментував народному обранцеві начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець: «Нова лінія зручна і проста у обслуговуванні, налаштовується на розпил деревини різних груп діаметрів «14-16 см», «18-20 см», «22-24 см», на ній повністю автоматизовані процеси подачі деревини та видалення відходів. За робочу зміну в середньому вона випускає до 35 м3, що в місяць дає понад 700 м3, в порівнянні - наша стара лінія могла освоїти лише 21 м 3, як бачимо,  збільшення власних потужностей переробки суттєве».

Модернізація підприємства обійшлася минулого року господарству у 3,5 млн. грн. та повернути інвестовані у виробництво кошти лісгосп розраховує вже найближчим часом.

Перебуваючи на підприємстві, Ігор Молоток відзначив високу культуру виробництва та економічний підхід до справи господарювання. Він зазначив, що інвестиції у розвиток власного підприємства - це насамперед додаткові робочі місця, що є прямо пропорційним збільшенню обсягів податкових платежів, а це поліпшення соціальної складової, як окремих громадян, так і суттєва підтримка економіки регіону в цілому. 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top