telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутат обласної ради Магомед Галаєв підтримує тісний зв’язок з Лебединським районом

Депутат обласної ради Магомед Галаєв уже друге скликання поспіль не пориває тісних стосунків зі своїми виорцями Лебединського району

Велику увагу народний обранець приділяє такій формі роботи в окрузі, як особистий прийом громадян. Лише у серпні він побував у Гарбузівській, Маловистропській, Великовисторопській, Будильській, Боровеньківській та Московськобобрицькій сільських радах, де поспілкувався з людьми. З сільськими головами обговорив актуальні питання життєдіяльності сільських громад.

Про заплановані прийоми населення було заздалегідь повідомлено через місцеві засоби масової інформації та сільськими радами шляхом розміщення оголошень у визначених для цього місцях. Тож до Магомеда Джамаловича з різними питаннями звернулось 66 громадян. Зокрема сільські жителі висловили своє незадоволення щодо низьких закупівельних цін на молоко та заборгованості Охтирського молокозаводу при розрахунках з населенням. Стурбовані селяни і тарифами на енергоносії та скраплений балонний газ.

Були також порушені питання про необхідність утилізації неопізнаних та непридатних для використання отрутохімікатів, розміщених на території Будильської сільської ради, ремонту доріг та покрівлі Маловисторопського НВК, земельних відносин, забезпеченості медичними кадрами, надання матеріальної допомоги та інші.

Окремі проблеми громадян були вирішені в дні прийому та надані роз’яснення по суті багатьох порушених питань. Окремі питання депутат узяв на контроль.

У проведенні виїзних прийомів громадян депутатом обласної ради взяли також участь його помічник-консультант Світлана Тонкошкур, голова районної ради Василь Калита та сільські голови відповідних сільських рад.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top