telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Результати роботи ОКАП «Сумиоблагроліс» за I півріччя 2016 року

За участю начальника управління майном Сумської обласної ради Коваленка М.П. проведено нараду щодо результатів роботи ОКАП «Сумиоблагроліс» у I півріччі 2016 року.

За підсумками роботи у I півріччі 2016 року дочірні підприємства обласного комунального агролісогосподарського підприємства "Сумиоблагроліс" забезпечили виконання показників виробничої програми.

Відтворення лісів у 2016 році проведено на площі 582,4 га, проти 507,1 га у відповідному періоді минулого року, при проведенні суцільних вирубок у звітному періоді на площі 211,7 га.

Закладено 5 га площ лісових розсадників для вирощування посадкового матеріалу, при 4,5 га у минулому році.

Забезпечено переробку 19,3 тис.м3 деревини, що становить 34,2% від заготовленої ділової деревини та техсировини.

Збільшено на 3,1 млн.грн. реалізацію деревини та виробів, отримано 77,2 млн.грн.

На підприємствах функціонує 940 робочих місць, проти 875 за підсумками I півріччя минулого року, дотримуються державні гарантії праці, заробітна плата виплачується у встановлені законодавством строки.

На виплату заробітної плати спрямовано 22,9 млн. грн., що більше на 5,5 млн. грн. ніж у I півріччі 2015 року.

Раціональне використання лісового ресурсу, гнучка цінова політика на лісопродукцію дозволила агролісгоспам отримати 7,9 млн. грн. прибутків, проти 2,8 млн. грн. прибутку у відповідному періоді минулого року.

Дочірні підприємства є сумлінними платниками податків, протягом півріччя сплачено 23,4 млн. грн., податків і зборів (+2,4 млн.грн.), у тому числі до місцевих бюджетів надходження склали 10,5 млн. грн., єдиного соціального внеску перераховано 5,6 млн. грн.

Податку на прибуток та частки чистого прибутку до обласного бюджету сплачено 3,5 млн. грн. (+0,8млн.грн.), при цьому загальне надходження податків до обласного бюджету склало 4,9 млн. грн. (+1,1млн.грн.).

Покращувалась матеріально-технічна база дочірніх підприємств, на капітальні видатки спрямовано 1,6 млн. грн. власних коштів.

Обговорено і перспективи роботи у другому півріччі, насамперед щодо оновлення основних засобів. Заплановано придбання двох приміщень для облаштування цехів переробки, встановлення нового потужного котла та реконструкція котельної, придбання сушильної камери та навантажувача, капітальні ремонти виробничих приміщень та придбання нової лінії переробки, придбання лісопильного обладнання та ґрунтообробного знаряддя на загальну суму 8,3 млн.грн.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top