telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутат облради привітав жителів Антонівки – найстарішого населеного пункту Ямпільщини з Днем села

Днями Антонівка, що на Ямпільщині відзначала день села. Коли чарівне поселення постало на березі кришталевої річки  Івотки - достеменно невідомо. У жодних довідниках нема точної дати народження, тому Антонівку можна сміливо називати найстарішим селом у районі. А самі антонівці гордо стверджують, що їхня маленька Батьківщина – матір всіх сіл на землі.

На день невеликого села зібралося велике віче людей на майдані. Окрім тих, хто ще залишився жити у громаді, приїхали діти, онуки, брати і сестри з сусідньої Шостки, далеких Харкова, Києва…

Голова сільської ради Володимир Пятниця вклонився громаді за звитяжний труд в ім’я рідної Антонівки, доповів про внесок кожного у загальну скарбницю добробуту і нагадав молоді, що Антонівка одне з багатостраждальних сіл України, в якому в роки другої світової війни за зв’язок з партизанами фашистами було закатовано близько 100 малих і старих антонівців. У центрі села загиблим поставили пам’ятник.

Також Володимир Пятниця висловив щирі слова подяки від імені селян Костянтинові Товстусі, депутатові Сумської обласної ради, котрий допомагає селу виживати у складний час.

«До речі, - наголосив сільський голова, - наш депутат - один з небагатьох спонсорів, завдячуючи яким стало можливим проведення на належному рівні Дня села».

Антонівчан з Днем рідного села привітала голова районної ради Ольга Губар. Вона підкреслила, що Антонівка, не дивлячись на всі перепетії сучасного нелегкого життя з честю виходить зі скрутного становища. І кожен антонівець гідний окремої подяки. А особливу шану люди висловлюють місцевому підприємцю Вікторові Олійнику, який створив сільськогосподарську фірму «Надія», забезпечив багатьох селян роботою. Йому і вручила Ольга Губар Почесну грамоту.

Подяку за професіоналізм, наставництво та активну громадську позицію отримала і секретар сільської ради Олена Рябик, за плечима якої не одне скликання і кропітка робота на благо жителів Антонівської громади.

Антонівка славна героями. Сергій Авдасьов відвоював з терористами в зоні АТО рік. Дякувати Богові, повернувся додому живим-здоровим. Його син, Владислав, читав зі сцени з великим хвилюванням власноруч написані вірші, присвячені рідному батьку.

Мати-героїня Анастасія Авдасьова , котра народила і виховала п’ятьох дітей сама не змогла з огляду на поважний вік прийти на свято, удостоїлась подарунків, які від голови сільради отримували нащадки.

Знаний далеко за межами села і району вокальний жіночий ансамбль «Калина», творчо обдаровані діти – солісти, музиканти, декламатори показали, що доки в селі є талановита, працьовита людина – доти житиме село Антонівка, а з ним – і Україна!

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top