В’ячеслав Бершов ініціює реконструкцію водомереж села Нові Вирки Білопільського району

Постійна комісія Сумської облради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва підтримала запит депутата Партії «Відродження» В’ячеслава Бершова щодо реконструкції водомереж села Нові Вирки Білопільського району.

Станом на сьогодні у населеному пункті існує водогін протяжністю 6,5 км, який був побудований ще у 1982 році. Він складається з металевих та чавунних труб, які прийшли у повну непридатність. Тож наразі селяни споживають воду, що зовсім не відповідає санітарно-епідеміологічним нормам.

Аби забезпечити жителів села Нові Вирки якісною питною водою, сьогодні вкрай необхідно провести реконструкцію існуючих водопровідних мереж. З відповідними проханнями до депутата «Відродження» звернулися керівники Білопільської райдержадміністрації, райради та сільради.

Оцінивши важливість питання забезпечення селян водою належної якості, В’ячеслав Бершов прийняв рішення спрямувати свої депутатські кошти у розмірі 150 тисяч гривень на реконструкцію водомережі села Нові Вирки.

Останнє оновлення на Понеділок, 15 серпня 2016, 09:27

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради