telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Напередодні сесії обласні депутати розглянули бюджетні питання

Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

Зокрема, депутати розглянули важливі проекти «Про внесення змін до програми економічного та соціального розвитку Сумської області на 2016-й рік», «Про внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2016-й рік».

За інформацією начальника обласного фінансового управління Олени Батраченко, доходну і видаткову частини загального фонду обласного бюджету збільшено на 279 744,5 тис. гривень за рахунок надходження медичної, освітньої субвенцій, субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню, субвенції на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим, інвалідам, для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд тощо.

Вільний залишок загального фонду складає 8 636 тисяч гривень. На ці кошти планують закуповувати шкільні автобуси, ремонтувати дороги, виготовити Почесні відзнаки Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною», виділити управлінню молоді та спорту 170 тисяч на проведення учбово-спортивної роботи та підготовку спортсменів області до участі у Чемпіонаті та Кубок України з волейболу, на виготовлення проектно-кошторисної документації по ремонту очисних споруд комунальної установи СОР Хмелівський психоневрологічний інтернат, коригування проектної документації по добудові обласного психоневрологічного диспансеру.

Також планують виділити кошти для створення програмно-апаратного комплексу оперативно-диспетчерської служби «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (141,1 тис. грн) та придбання електрокардіографів для забезпечення бригад екстреної медичної допомоги.

Комісія розглянула звернення депутатів щодо виділення коштів на виконання депутатських повноважень, зміни до обласної програми щодо компенсаційних виплат за пільговий проїзд учасникам АТО та зміни до обласної програми соціального захисту населення на 2013-2016 рр.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top