telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Семен Салатенко підтримав ідею розширення обласної клінічної лікарні

11 липня в Сумській обласній клінічній лікарні зібралися керівники обласної ради - голова Семен Салатенко та його заступник Лілія Ричкіна, народний депутат Олексій Кириченко, медичні працівники та громадські активісти.

У форматі круглого столу вони обговорювали концепцію розвитку третього рівня в умовах реформування медичних закладів у місті.

Громадськість звернулася з претензіями до влади щодо нераціонального розподілу фінансування медичної галузі в Сумах, на що голова Сумської обласної ради Семен Салатенко відповів: «У нас виникла ідея про створення реорганізації медичного містечка, де в одному місці, недалеко один від одного знаходилися б і медзаклади, і діагностичний центр. Ми живемо в площині реформ і створення великого закладу культурного рівня та його інноваційне впровадження – ключ до реалізації цієї реформи. Від її успішності залежить життя і здоров`я пацієнтів. А ми робимо все можливе задля здоров`я жителів області».

Головний лікар обласної клінічної лікарні Володимир Горох додав, що в медичному закладі працюють 1200 чоловік, серед яких кандидати наук, професори, заслужені лікарі, доценти які надають висококваліфіковану медичну допомогу тим, хто до них звертається. За його словами, величезною проблемою є нестача ліжок в медичному закладі, хоча лікарня працює на високому рівні. «Ми надаємо висококваліфіковану медичну допомогу по п’яти профілям. Якісні показники утримуємо на рівні 5-6 міста в державі», - заявив Володимир Миколайович. За його словами, Сумська клінічна лікарня в першій трійці по ендопротезуванню, що говорить про потужну гвардію медиків та забезпечення якісним обладнанням. Головний лікар подякував представникам влади за допомогу та підтримку у розширенні лікарняного закладу. 

Останнє оновлення на Вівторок, 12 липня 2016, 09:29

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top