telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Голова Сумської обласної ради Семен Салатенко завітав на святкові заходи до Недригайлова

Районне свято «Купала» в смт. Недригайлів традиційно розпочалося із виступів керівництва області та району і промови інших почесних гостей, котрі були запрошені на гуляння.

«Я радий бути присутнім на заході, приуроченому до свята Івана Купала у вашому селищі. Дуже вдячний вам за теплий прийом та гостинність», - так розпочав урочисту частину Семен Салатенко, вітаючи жителів Недригайлова. Очільник обласної ради був вражений яскравою культурно-розважальною програмою, яку підготували місцеві мешканці. Він побажав присутнім міцного здоров’я, миру та не забувати традиції українського народу.

Голова Недригайлівської райдержадміністрації Руслан Лаврик наголосив на необхідності якнайчастіше проводити подібні заходи, адже вони є символом єдності та дружності.

На святкуванні  «Купала» в Недригайлові було людно і весело. Народні гуляння, дегустація смачних кулінарних шедеврів місцевих господинь, театралізовані дійства «Свято Купала» та «Ярмарковий балаган» - цю неповторну атмосферу гості та запрошені могли відчути і побачити на власні очі.

Довершенням до тріумфального дійства були конкурс на кращий курінь та святкова хода у вишиванках, де кожний з присутніх мав змогу продемонструвати свою любов до рідного краю через національний одяг.

Вже традиційний для Недригайлова захід закінчився святковими феєрверками та молодіжною дискотекою.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top