telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Голова обласної ради приєднався до народних святкувань у Конотопі

Неповторні виставки картин художників, смачні смаколики сумських господинь, тендітні і ювелірні ляльки-мотанки та співучі голоси – все це і не тільки мали змогу бачити гості одного з найвідоміших щорічних фестивалів України « Конотопська битва».

Голова обласної ради Семен Салатенко особисто приєднався до народних святкувань. За його словами такі гостинні заходи об’єднують українців, роблячи їх ближчими одне до одного. «Я безмежно радий бути присутнім на цьому святі і дуже пишаюся талановитими майстрами Сумщини», - заявив Семен Павлович.

На фестивалі «Конотопська битва» свої кулінарні та рукодільні здібності цього року представляли всі райони Сумської області. Культурно-розважальна програма включала народні танці, виставку ікон та художніх картин, демонстрацію вокальних даних місцевих хорів та фуршет народних страв.

Нагадаємо, фестиваль «Конотопська битва» проходить щороку 8-10 липня у Конотопському районі з нагоди перемоги українського війська під проводом Івана Виговського над російським військом. 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top