telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах запрацював Центр надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій

Рішенням Сумської міської ради від 30 березня в Сумах створено комунальну установу «Центр надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей» Сумської міської ради.

На даний час Центр надає консультаційні та інформаційні послуги.

Центр розташований по вул. Герасима Кондратьєва, 165/7.

Нагадаємо, утворений він для обслуговування не менше, як 50 громадян на день в умовах денного перебування. У його структурі функціонують відділення медичного та соціального супроводу, соціально-психологічних та педагогічних послуг, а також фізіотерапевтичне відділення.

Центр буде консультуватиме щодо запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів особи; надавати послуги із забезпечення м’яким та твердим інвентарем, одноразовим харчуванням, транспортними послугами, засобами малої механізації, соціально-побутової адаптації, матеріальної підтримки осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах; юридичні, психологічні, інформаційні та інші послуги.

Перший підрозділ здійснюватиме долікарський медичний огляд, обстеження, оцінку потреб, визначення шляхів вирішення основних проблем, обсягів та строків проведення реабілітаційних заходів, складання індивідуального плану соціального супроводу.

Відділення соціально-психологічних та педагогічних послуг проводитиме психологічну діагностику особистості, психокорекційну роботу, визначення форм, методів, заходів, терміну та процедур психологічної корекції.

Фізіотерапевтичне відділення забезпечуватиме проведення комплексу гідрооздоровчих процедур, масажу, лікувальної фізкультури, які застосовують до хворої або ослабленої людини з лікувальною і профілактичною метою.

Також на території центру планують розмістити кабінет психологічного розвантаження, ігрову кімнату для дітей, актовий зал.

Поки новостворений офіс не запрацює на повну потужність учасники АТО можуть звертатися за допомогою у тимчасовий офіс, що розташований за адресою вул. Харківська, 35, каб.204.
Фахівці центру надають інформаційні послуги, консультації щодо процедури оформлення пільг та реалізації прав учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх сімей, а також визначають потреби майбутніх отримувачів послуг та допомагають вирішувати нагальні проблеми.

Отримати детальну інформацію можна за телефоном директора центру Геннадія Лісовенка (095) 28-20-317.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 липня 2016, 15:38

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top