telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Ямполі святкували ювілей найстарішої школи селища

80-річний ювілей рідного навчального закладу святкували учні, випускники та вчителі Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Розпочалося свято виступом династії сім'ї Тимошенко - трьох поколінь випускників та учнів школи: бабаусі, дідуся, батька, матері, цьогорічної випускниці та майбутнього першокласника. Свої виступи подарували присутнім випускники школи, аматори сцени – Олександр Пушко, Оксана Рибакова, Володимир Крючок, Ірина Банник, Аліна Отрошок, зразкові танцювальні колективи районного Будинку культури та дозвілля та районного центру дитячої та юнацької творчості.

Сертифікат на отримання дитячого майданчика від депутата обласної ради Костянтина Товстухи було передано директору школи Ларисі Хочиновій.

Голова районної ради Ольга Губар слова вдячності адресувала творчому педагогічному колективу школи за плідну роботу, яка щороку дає позитивні результати, а це – перемоги в районних предметних олімпіадах, фестивалях, конкурсах, та вручила подарунок школі.

Ретро-фотографіями та рідкісними експонатами порадував шкільний музей, де гості свята відвідали експозицію про створення та багаторічну історію навчального закладу. Привернули увагу учасників заходу дефілє  випускних суконь, починаючи з п'ятидесятих років, цікаві художні роботи випускників школи.

На пам'ять про школу миттєво розійшлася сувенірна продукція, різноманітні календарі з зображенням школи та її пам'ятних місць.

Було встановлено спеціальний стенд, на якому свої відгуки та побажання міг залишити кожен бажаючий учасник святкування.

Словами важко передати емоції, які пережили того дня учасники заходу – випускники школи різних років, учителі та ветерани педагогічної праці. Для них це не звичайна дата в календарі, це ювілей великої шкільної родини, який став чудовим приводом для зустрічі випускників школи різних років.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top