telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Семен Салатенко: «Ми повинні давати зелену вулицю аграріям Сумщини»

Спікер обласного парламенту розповів присутнім про нещодавній візит делегації Сумщини до Любліна (Польща), де вона взяла участь у Східному бізнес-форумі.

За словами Семена Салатенка, європейських партнерів зацікавила можливість співпраці в аграрному секторі, тому і надалі для області сільське господарство має бути в пріоритеті.

«Ми залучаємо іноземні інвестиції за програмою «Грінфілд», закладаємо партнерські угоди. На жаль, не все так виходить, як хотілося б. Бо є багато проблем, серед яких, наприклад, податкове законодавство», - додав очільник Сумської обласної ради.

З ним погодився голова Сумської Асоціації фермерів України Михайло Махітка, який наголосив у своєму виступі, що ні в якому разу не можна загально оподатковувати аграріїв. «Ніхто, крім землевласників не прийде на допомогу своєму селянину. Тож, єднаймося та допоможемо один одному разом», - закликав Михайло Іванович.

На Форумі відзначили високі досягнення аграріїв Сумщини. Так, минулоріч наша область показала один із найвищих показників серед областей України. За валовим виробництвом гречки область посідає перше місце в державі, за урожайністю – друге. Також Сумщина посідає перше місце за урожайністю кукурудзи. А за урожайністю зернових та зернобобових ми знаходимося на 4 місці серед областей країни.

На жаль, поряд з позитивом, є й проблеми. Серед недоліків аграрної політики присутні на форумі виділили подвійне оподаткування, тобто плату за територіальні та трудові ресурси.

На Форумі оголосили ймовірне вирішення нерентабельності аграріїв у нашій області та поговорили про те, як заохотити створення сімейного фермерства. Складові успіху, вважають працівники сільськогосподарської галузі, бажанні, знаннях, матеріальній підтримці.

Семен Салатенко вислухав усі побажання аграріїв Сумщини, зазначив, що влада повинна давати їм «зелену вулицю». Тож пообіцяв спільно з депутатами обласної ради розробити відповідну програму. 

Останнє оновлення на Вівторок, 05 липня 2016, 16:41

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top