telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Семен Салатенко категорично проти виселення волонтерів, які виготовляють продукцію для військових

Сумські волонтери та представники Сумського бабського батальйону «Тил» звернулися з проханням до голови обласної ради Семена Салатенка та міського голови Сум Олександра Лисенка знайти правові підстави, аби залишити жінок-волонтерів у приміщенні школи №3, де вони плетуть маскувальні сітки, виготовляють «кікімори», шиють одяг для військових.

Саме з цього приводу 4 липня у Сумській обласній раді відбулася прес-конференція.

За словами координатора СББ «Тил» Валентини Андріяшевої, директор школи №3 Ольга Волошина, в якій  нині локалізується бабський батальйон, усіма методами намагається припинити волонтерську діяльність, направлену на допомогу військовим. Громадські діячі та воїни АТО вимагають від очільниці  школи не заважати добровольцям і надалі виконувати свої загальнодержавні обов’язки.

Семен Салатенко одразу відреагував на прохання активістів: «Я категорично проти таких неправомірних дій посадовців щодо роботи волонтерського центру. У школі є всі умови для його діяльності. Інтереси бійців, які захищають нашу країну на сході, мають бути понад усе. Питання переїзду волонтерів, які виготовляють захисну продукцію для військових, апріорі не повинно розглядатися», - наголосив Салатенко. Також голова Сумської обласної ради додав, що людина, яка повинна навчати дітей патріотизму, і водночас виселяє патріотів – це конкретний приклад сепаратизму.

Інші волонтери також наголошували на тому, що вся діяльність, яку вони роблять – виключно з власної ініціативи. У центрі працює навіть 82-річна бабуся. Кожна з жінок вкладає частинку своєї душі в роботу, аби наші хлопці були захищені маскувальними сітками, «кікіморами», були вдягнені і відчували частинку тепла рук сумських волонтерів.

У підсумку прес-конференції присутні вирішили ініціювати звільнення директора школи Ольги Волошиної, написавши відповідні листи на ім’я міського голови Олександра Лисенка.

Нагадаємо, конфлікт між СББ «Тил» та директором школи розпочався ще в березні, а продовжився у червні, коли Ольга Волошина вимагала звільнити три приміщення, що займають волонтери, буцімто для ремонту. Але для цього треба було винести все обладнання, сітки, що важить не менш як по 60 кг. Жінкам це не під силу. Та й зрозуміло, що через це зупинилася б вже налагоджена до автоматизму робота. Тож у них залишилася остання надія – на місцеву владу.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top