telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

«Поїздка до Польщі була надзвичайно результативною», - Семен Салатенко

«Наразі до підписання готуються угоди про економічне співробітництво і партнерство з Люблінським та Підляським воєводствами Республіки Польща. І вже є певні домовленості про постачання до нашої європейської сусідки своєї продукції підприємствами «Керамейя» та «Олівія». Про це голова обласної ради повідомив під час прес-конференції за підсумками візиту делегації Сумщини до Любліна (Польща), яка взяла участь у ІІ Східному бізнес-форумі.

Очолювали нашу делегацію, яка до речі, була однією з найчисельніших, голова Сумської обласної ради Семен Салатенко та Віце-президент Міжнародної Торгової Палати Володимир Демура. У складі делегації були депутати обласної ради, керівники підприємств Сумщини та інші представники бізнес-еліт області.

Семен Салатенко розповів про презентацію економічного потенціалу області, як його доповідь сприймали учасники бізнес-форуму, особливо в аспекті туристичної галузі. Іноземці зацікавилися докладом і вже після його презентації до голови ради підійшли італійці і запросили сумчан презентувати туристичний потенціал Сумщини восени в Неаполі. Тож тепер є ідея створити в області єдину Асоціацію, до якої увійшли б усі туристичні фірми регіону.

Також під час поїздки обговорювалися питання економічної співпраці у галузі промисловості, освіти, ІТ-технологій та роль місцевого самоврядування у зовнішній політиці й економічних обмінах, можливості співпраці місцевих органів влади і підприємців.

Європейських партнерів зацікавила можливість співпраці в аграрному секторі, зокрема переробка, будівництво, деревообробна галузь. Також наші європейські сусіди готові інвестувати у науку, новітні інформаційні технології, професійно-технічну освіту.

Володимир Демура, власне, ініціатор та організатор поїздки, підкреслив, що його організація має на меті допомагати підприємцям налагоджувати контакти та об’єднувати зусилля влади, науки і бізнесу для позитивного результату. Він вважає однією з головних задач, яка стояла перед делегатами Форуму, - презентацію Сумщини, аби нашу область знали не лише в Польщі, а й в усій Європі.

Одна з учасниць делегації, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради Тетяна Гончаренко відзначила високу результативність поїздки. «Коли є співпраця влади, бізнесу і територіальних громад – вона обов’язково є плідною і приносить результат», - зазначила посадовиця. Вона наголосила, що угода про співпрацю між Сумщиною та польськими воєводствами, скоріш за все, буде підписана вже у вересні, під час Форуму східних ініціатив, який планується провести на Сумщині.

ІІ Східний бізнес-форум став одним із наймасштабніших у Східній Європі. Інтерес до нього виявили представники з України, Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Китаю, Індії, Італії, Франції, ОАЕ, Саудівської Аравії та Анголи.

За останній час це вже друга зустріч з польськими колегами. Нагадаємо, 5-6 травня, за ініціативи регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine в Сумській області було проведено Форум «Сумщина-Invest – 2016. Україна-Польща: Інвестиції. Розвиток. Партнерство». 

Останнє оновлення на Понеділок, 04 липня 2016, 09:21

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top