telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Подяка Сумської обласної ради - депутату з Білопільщини

З нагоди Дня Конституції України директор Ворожбянського навчально-виховного комплексу №4, депутат Білопільської районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури та соціального захисту населення Ольга Мірошніченко отримала Подяку обласної ради. До речі, єдина в районі. Так відзначено багаторічну сумлінну працю Ольги Миколаївни, її професіоналізм та активну громадську позицію.

Під час урочистих зборів у Білопільському районному будинку культури заслуженого педагога й депутата-активіста вітали депутат Сумської обласної ради Наталія Калініченко та голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян.

- Завжди будь-кого приємно вітати зі святами чи нагородами земляків, а особливо, коли це колега й однопартієць, - говорить Наталія Калініченко. –Відзнака Ольги Мірошніченко – заслужена й почесна. Ніколи не сумнівалася й на хвилину в тому, що Ольга Миколаївна, як і всі наші педагоги - найкращі в області, адже на батьківщині Антона Макаренка по-іншому не могло й бути. А ось активність депутатів районної ради та їхнє бажання максимально використовувати всі ресурси для блага району взагалі заслуговують на особливі найкращі слова подяки.

До Дня Конституції в районі відбулось багато урочистих заходів. Лунали щирі слова подяки землякам за їхню працю, мужність, талант, а чудовий концерт став приємним підсумковим подарунком до свята.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top