telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутат облради Костянтин Товстуха зустрівся з виборцями

У Воздвиженській сільській раді, що на Ямпільщині, відбулася виїзна зустріч депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи, голови Ямпільської районної ради Ольги Губар з мешканцями сіл, що входять до сільської ради.

Тон розмові задав депутат сільської ради, сімейний лікар Олександр Донік, котрий висловив побажання і вимогу всіх виборців, – дати лад відгалуженню дороги, яке з обласної траси повертає на Воздвиженськ.
Голова Воздвиженської сільської ради Микола Козюля пояснив, що сільська рада готова фінансувати 50 відсотків ямкового ремонту місцевої дороги, а вона сягає 8 кілометрів. Костянтин Товстуха додав, що до 60 відсотків вартості ремонту, з обґрунтуванням витрат, готові відшкодувати шляховики.

Mешканці ради задавали питання, чи будуть знову з твердим паливом, як минулоріч, освітні та культурні заклади сільської ради. Чи відремонтують дах у сільському ФАПі, ділянку водогону у селі.

Депутат обласної ради пообіцяв, що жодна проблема селян не залишиться поза увагою, тим паче, що сільська і районна ради працюють у тісному взаємозв’язку.

Голова районної ради Ольга Губар радилася з воздвиженцями й щодо перспективи об’єднання в громаду навколо сильного центру.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top