telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Семен Салатенко привітав працівників облспоживспілки з Міжнародним днем кооперації

4 липня кооперативна громадськість світу відзначатиме 94-й Міжнародний день кооперації. Напередодні, з нагоди свята в Сумській облспоживспілці відбулися урочистості. Привітати працівників галузі прийшов голова обласної ради Семен Салатенко. У своєму вступному слові він відзначив важливість ролі кооперації у розвитку підприємницької діяльності, створенні додаткових робочих місць, вирішенні низки соціальних проблем жителів Сумщини.

«Мені приємно відзначити, що Сумська облспоживспілка входить в 10-ку кращих облспоживспілок України. Ваші підприємства були та залишаються справними платниками податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. Лише за перший квартал поточного року до міської казни перераховано майже 2 млн. податків і зборів», - наголосив Семен Салатенко. Він подякував працівникам споживчої кооперації та членам споживчих товариств за їх допомогу учасникам АТО, а голові правління облспоживспілки, депутату обласної ради Магомеду Галаєву за те, що вболіває за свою справу і колектив.

Також керівник депутатського корпусу, як і зазвичай, у день свята, вручив подяки обласної ради. За плідну працю в споживчій кооперації, високий професіоналізм, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди свята подяками обласної ради нагороджені голова правління Великобубнівського споживчого товариства Роменської районної спілки споживчих товариствТамара Грицай,  перший заступник директора ТОВ «Центральний ринок» Володимир Фільо, головний бухгалтер Вільнослобідського сільського споживчого товариства Глухівської районної спілки споживчих товариств Тетяна Яценко, головний інженер підприємства Буринської районної спілки споживчих товариств «Хлібокомбінат» Сергій Дехнич, головний бухгалтер підприємства споживчої кооперації «Шосткинський ринок» Сумської обласної спілки споживчих товариств Любов Кудрявцева, головний бухгалтер Штепівського сільського споживчого товариства Людмила Кузьменко.

Позитивні емоції протягом святкового заходу подарував ансамбль пісні «Сяйво».

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top