telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У родині - наша сила!

Депутат обласної ради Едуард Пінчук, учасник АТО, і його дружина Віта стали учасниками проекту «У родині наша сила». Вони стверджують, що під час війни вони почали більше цінувати сім’ю, дорожити одне одним.

- Шкода, що наш колега не зміг побувати 29 червня у виставковій галереї «Філантроп» на відкритті фотовиставки сімейних портретів учасників антитерористичної операції, організованої Сумським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Адже зараз Едуард Іванович перебуває на реабілітації за межами області, - говорить заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна. - Ми, його однодумці і партнери, радіємо з того, що у нього дружня родина, підростає донечка Соломійка, до речі, народжена саме в той час, коли її тато воював на Донбасі, відстоював незалежність країни і майбутнє своєї дитини.

Лілія В’ячеславівна з глибокою вдячністю відгукується про ініціативу, втілену в життя, Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, про організовану фотовиставку і видану фотокнигу. «Сім’я дарує нам внутрішній спокій, надихає на подвиги. Щоб ворог не прийшов у мій дім, до моєї сім’ї - я пішов в АТО добровольцем. Моїй сім’ї поталанило – сьогодні ми разом. Бережіть своїх рідних у мирну годину». Ці слова належать Леоніду Коваленку, ще одному учаснику проекту «У родині наша сила».

До цього проекту були запрошені сім’ї учасників АТО з різних міст та районів Сумщини. Всіх їх об’єднала любов до рідної землі, рідної домівки, рідних людей. А ще те, що чоловіки в цих сім’ях – справжні воїни та патріоти, які готові боронити Батьківщину, а дружини готові чекати, підтримувати і віддано кохати.

Фотовиставка є частиною проекту «У родині наша сила», в рамках якого була видана фотокнига, що містить сімейні фотографії та історії болю і радості людей, які разом пройшли випробування сили духу, міцності своїх родин, які вистояли у скрутну хвилину завдяки вірі та любові.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top