telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Депутат Сумської обласної ради Юрій Яремчук побував на дні села в Осоївці

Депутат обласної ради, голова Краснопільської РДА Юрій Яремчук говорить: «Свято Дня села – це огляд досягнень і здобутків територіальних громад у соціально-економічному і культурному розвитку, забезпеченні належних умов для життєдіяльності населених пунктів, комфортного проживання людей.

Осоївська територіальна громада останнім часом потужно розвивається. Приємною позитивною подією, своєрідною родзинкою нинішнього святкового дійства стало урочисте відкриття сільського стадіону з футбольним і волейбольним полями, місцями для вболівальників та введення в дію сучасного магазину продовольчих товарів місцевого ТОВ «Хвиля».

Очільник району під час урочистої частини тепло привітав сільських жителів із Днем села. Юрій Анатолійович виконав приємну місію, вручивши грамоти і подяки райдержадміністрації і районної ради кращим виробничникам, працівникам соціальної сфери, приватним підприємцям, колективам ТОВ «Хвиля» та Осоївського лісництва за особистий вагомий внесок у розвиток села, активну участь у будівництві стадіону та з нагоди Дня села.

- Помітні позитивні зрушення у розвитку Осоївської територіальної громади – це результат активної співпраці сільської ради та соціально-відповідального бізнесу, - говорить керівник району і обласний депутат. - Сільська влада і ТОВ «Хвиля» визначили пріоритети співпраці – це обумовлює успіх. Відрадно, що у спільних планах першим стоїть ремонт доріг, що є надзвичайно актуальним для сьогодення. Ми будемо і надалі підтримувати такі ініціативи і плідну співпрацю, - резюмував Юрій Яремчук.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top