telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Роботу юної ямпільчанки відзначено на рівні Міністерства юстиції України

Протягом квітня – червня проходив Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Мої права» під патронатом Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України спільно із Міністерством юстиції та за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

11 червня в приміщенні Координатора проектів ОБСЄ були відзначені переможці конкурсу. Серед переможців була і маленька ямпільчанка, вихованка Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості Поліна Тетюра. Вона у молодшій групі зайняла почесне ІІІ місце. Тож вітаємо Полінку та її керівника Венеру Бабаєву з перемогою!

У цьогорічному нагородженні взяли участь 40 переможців з усіх куточків нашої країни. Подарунки переможцям вручили Міністр юстиції України Павло Петренко, Посол, Координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайдотас Верба, голова Координаційної ради молодих юристів України Андрій Бутенко. Вручення пройшло в надзвичайно приємній дружній атмосфері, з учасниками проекту поспілкувалися почесні гості: працівники офісу ОБСЄ, члени координаційної ради.

Усі переможці отримали дипломи, що посвідчують їх звитягу у Всеукраїнському конкурсі, а також цінні подарунки від спонсорів проекту.

Діти не приховували своїх емоцій під час виконання творчого завдання, про місію свого малюнка. Для юних художників, які приїхали з усіх куточків нашої країни, організатори підготували виставку робіт переможців, цікаві вікторини, правничий квест та екскурсію по місту Києву.

Останнє оновлення на Четвер, 23 червня 2016, 13:36

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top