telegram Facebook Twitter Youtube

Депутата обласної ради Сергія Демеху побили невідомі

22 червня 2016 року близько 23 години 20 хвилин невстановлені особи завдали тілесних ушкоджень депутату Сумської обласної ради 7 скликання від політичної партії ВО «Свобода» Сергію Демесі, внаслідок чого його було госпіталізовано до Конотопської ЦРЛ, повідомляють в обласній прокуратурі.

За словами керівника Конотопської місцевої прокуратури Сергія Сегиди, відомості про вказану подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 296 (хуліганство, вчинене групою осіб) КК України.

На даний час проводиться комплекс слідчих та процесуальних дій, спрямований на встановлення осіб та фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення. Процесуальне керівництво у вказаному провадженні здійснює Конотопська місцева прокуратура, хід слідства перебуває на контролі прокуратури Сумської області, повідомляють в обласній прокуратурі.

Однопартійці Сергія Демехи говорять, що інцидент стався вчора близько 12-ї години ночі. На депутата накинулися біля його під’їзду. Близько десятка невідомих молодиків з металевими прутами перегородили йому дорогу та почали бити, намагаючись потрапити у голову. На даний момент Сергія доставили у місцеву лікарню Конотопа, фізичний стан свободівця середньої тяжкості - у нього розсічена шкіра голови та зафіксовані чисельні побої на тілі, він притомний.

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення