Представники Сумщини беруть участь у ІІ Східному бізнес-форумі в Любліні

На запрошення польської сторони регіональне представництво ICC Ukraine організувало участь делегації Сумської області у ІІ Східному бізнес-форумі в Любліні. У ньому беруть участь голова обласної ради Семен Салатенко, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради Тетяна Гончаренко, депутати облради та інші представники Сумщини.

Віце-президент Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine Володимир Демура говорить, що захід є дуже масштабним і представницьким. Організатором Форуму виступає Люблінський Фонд Підтримки Бізнесу та Міжнародної Співпраці.

ІІ Східний бізнес-форум проходить під патронатом місцевої влади. Він зібрав урядовців, дипломатів, керівників потужних компаній Польщі та інших країн світу. Тут присутні представники міжнародних торгово-промислових палат, посли, консули, підприємці з України, Білорусії, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Китаю, Індії, Італії, Франції, ОАЕ, Саудівської Аравії та Анголи.

Голова обласної ради Семен Салатенко наголошує, що Форум цікавий, важливий для налагодження нових контактів та поглиблення вже існуючих ділових стосунків.

«Сьогодні відбувається знакова подія, яка сприятиме поглибленню українсько-польського співробітництва, - говорить Володимир Демура. - За півтора місяці ми вдруге зустрічаємося з нашими партнерами та друзями з Польщі. На початку травня в Сумах ми успішно провели міжнародний Форум «Сумщина - Invest 2016. Україна-Польща: Інвестиції. Розвиток. Партнерство». Ми ж, звичайно, будемо презентувати Сумщину, інвестиційні можливості та перспективи нашого регіону. На правах Віце-президента Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine намагатимуся зацікавити та «затягти» інвесторів на Сумщину».

Останнє оновлення на Середа, 22 червня 2016, 15:48

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради