Депутат Сумської обласної ради Іван Романюк приймав громадян у Конотопському районі

Депутат обласної ради Іван Романюк з робочим візитом відвідав Конотопський район. У населених пунктах він здійснив прийом громадян з особистих питань.

До народного обранця звернулося багато людей. Усі їхні прохання вислухані. Жителі громад виявили велику активність та небайдужість до питань як особистих, так і загально-громадських.

Зокрема група сільських голів звернулась до посадовця з питання ремонту в 2016 році автомобільної дороги «Сім’янівка – Дубов’язівка – Жовтневе – Суліми». Сільські жителі порушили питання оформлення та видачі державних актів на право власності на земельні ділянки (паї), працевлаштування молоді у селі, закупівельних цін на молоко та питання, що стосувалися соціального захисту і пенсійного забезпечення. 

При розгляді звернень заявникам надані аргументовані відповіді та роз’яснено порядок їх вирішення відповідно до чинного законодавства. З’ясування окремих порушених питань взято на контроль.

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради