Будівництво гуртожитку Футбольного центру «Барса» підтримали на державному рівні

Це стало результатом участі голови Сумської обласної організації партії «Відродження» Юрія Чмиря у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Воно пройшло у Шостці під керівництвом голови Комітету, Президента Федерації футболу України Андрія Павелка.

«Я особисто зустрівся з головою Комітету, аби обговорити питання добудови гуртожитку «Барси». Пояснив йому важливість об’єкта для нормального функціонування сучасного футбольного центру в Сумах. І ми досягли домовленості, що будівництво гуртожитку буде підтримано за рахунок державного бюджету», — повідомив Юрій Чмирь.

Станом на сьогодні бюджетний комітет ВР уже затвердив виділення 12 млн грн. на добудову об’єкту. Наразі питання передано на розгляд Кабміну.

Нагадаємо, роботи зі зведення гуртожитку ФЦ «Барса» сьогодні виконані на 70% і ведуться за рахунок коштів, виділених благодійним фондом за сприяння Юрія Чмиря. Завершення будівництва можливе за умови додаткових фінансових надходжень.

Увага!

03.04.2020 року о 10-й годині (зал засідань при голові обласної ради, III- й поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube