telegram Facebook Twitter instagram Youtube

В обласній філармонії відбулись урочистості з нагоди 80-річчя Володимира Голубничого

На початку присутні переглянули фільм сумського журналіста Дмитра Шпірка «Олімпійська хода Голубничого», де зібрані унікальні кадри з життя олімпійця, а потім перейшли до урочистої частини.

Голова депутатського корпусу Семен Салатенко вручив дворазовому олімпійському чемпіону Подяку обласної ради. У своєму вітальному слові він сказав: «Ми пишаємося тим, що саме сумська земля виплекала атлета світового рівня. Сьогодні з Вас беруть приклад сотні юних спортсменів. Завдяки Вашій наполегливості, про Сумщину почули далеко за межами України. Ви отримали найвищі відзнаки досягнень легкоатлета, Ваше ім’я вписане в Книгу рекордів Гіннеса. Ви – приклад для багатьох українців і я дякую Вам за те, що виховуєте молоде покоління спортсменів. На Вас рівняється молодь і в інших видах спорту. Тому ми маємо олімпійських чемпіонів та чемпіонів світу у біатлоні, чемпіонів світу у боксі, вільній боротьбі тощо. Обіцяю, що ми й надалі будемо підтримувати спортсменів, а Вам ще раз бажаю міцного здоров’я, миру, успіхів, благополуччя, душевного спокою під час заслуженого відпочинку»!

Також з нагоди ювілею спортсмену вручили Почесну відзнаку Сумської міської ради «За заслуги перед містом» І ступеня, керівник ОДА передав олімпійцю привітання від Президента України Петра Порошенка та пам'ятну монету Національного Банку України, присвячену майбутнім Олімпійським іграм в Ріо-де-Жанейро.

Начальник управління олімпійського руху Національного олімпійського комітету України, бронзова призерка Олімпійських ігор зі стрибків у воду Анна Сорокіна привезла для сумчанина вітання від голови НОК Сергія Бубки, орден імені одного із засновників МОК Олексія Бутовського та олімпійську екіпіровку.

Із 80-річчям легендарного спортсмена цього дня також привітали генеральний секретар Федерації легкої атлетики України Михайло Медведь, представники підприємств та організацій міста й області, рідні та друзі. Серед останніх іще один уродженець Сумщини дворазовий олімпійський чемпіон з веслування на байдарці Олександр Шапаренко, срібний призер Олімпійських ігор 1972 року Веніамін Солдатенко.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 18 серпня 2021, 17:52

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top