telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Голова облради взяв участь у конференції «Міжнародні інвестиції та експорт продукції за кордон»

Голова Сумської обласної ради Семен Салатенко та керівник регіонального представництва ICC Ukraine Володимир Демура взяли участь у роботі конференції «Міжнародні інвестиції та експорт продукції за кордон», організованої за участі Дніпропетровської міської ради, Дніпропетровської обласної державної адміністрації та ICC Ukraine.

Під час роботи конференції представники влади та бізнесу Дніпропетровської, Харківської та Сумської областей обговорювали важливі питання пожвавлення економічної та інвестиційної привабливості регіонів, стимулювання бізнесу до експортної діяльності.

Семен Салатенко презентував інвестиційний, туристичний та освітній  потенціал Сумської області. «Сумщина завжди була експортоорієнтованим регіоном. Так, навіть в теперішніх умовах, обсяги експорту товарів області лише за перший квартал поточного року склали 103,7 млн. дол. США, проте, це на 25% менше ніж у попередньому році, і майже наполовину менше ніж у 2014. Потенціал є, але змінились умови. Бізнесу потрібно шукати нові ринки та нових партнерів. І в цьому контексті я вважаю, що одним з основних завдань регіональної влади має бути вироблення такої політики, при якій бізнес буде здатний розвиватися не тільки на внутрішньому ринку, але, що надзвичайно важливо, - і на зовнішніх. Дякуючи ICC Ukraine, яка є достатньо потужнім двигуном в цьому процесі, допомагає і владі, виконувати свої функції по відношенню до бізнесу, і самому бізнесу розвиватись – влада і бізнес знаходять спільні точки дотику. Спілкування у форматі форумів та конференцій є надзвичайно корисним, оскільки допомагає нам почути один одного і сформувати спільні рішення», - зазначив голова обласної ради.

Володимир Демура додав, що сьогодні Сумщина активно розвиває ІТ технології і для цього, вважає, нам потрібно об’єднати потенціал бізнесу, влади та науки заради розвитку ІТ. «Ми вже зробили перший крок у цьому напрямку. За ініціативи ІСС Ukraine та Сумської обласної ради, в рамках Форуму «Сумщина Invest -2016», вперше до дискусії  було залучено представників ІТ-компаній, фахівців у сфері ІТ-бізнесу та цифрової економіки, науковців, представників влади, неурядових організацій та незалежних експертів. Вони обговорили актуальні питання у сфері новітніх технологій. І наш наступний крок – проведення представницького ІТ-форуму в Сумах вже восени цього року. Як Баварію в світі асоціюють з виробництвом якісних автомобілів, так Сумщину повинні асоціювати з ІТ-технологіями», – додав Володимир Демура.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top