telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутати виконують накази громадян

Під час прийому громадян у Ямпільській районній раді Костянтинові Товстусі, депутатові обласної ради, громадяни задавали, серед іншого, і запитання щодо необхідності ремонту доріг у самому Ямполі.

Тоді заступник голови Ямпільської селищної ради Юрій Кучернос доповів, що роботи на окремих ділянках заплановані, і профінансовані. Є домовленості зі шляховиками і в найближчий час ремонт розпочнеться.

На Спасо-Преображенській вулиці, біля школи №2, з початку червня запрацювала потужна шляхоремонтна техніка. У Ямполі доводять до ладу центральні вулиці. На тих, де досі не встановлено освітлення, цього року його проведуть.

Одночасно з дорожніми роботами, МНСівці, за сприяння депутатів місцевої влади, встановили на п’типоверхівці камеру відеоспостереження.

Але, на жаль, багато добрих починань місцевої ради стикається і з проявами вандалізму з боку окремих громадян. То нові дитячі майданчики поламають, то лави в парках понівечать. Тому керівництво та депутати закликають ямпільців більш бережно ставитися до майна громади.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top