telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад оголошує прийом на дистанційне навчання

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за підтримки ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» запрошує керівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевого рівня, керівників органів самоорганізації населення та активних людей для участі у безкоштовному дистанційному навчанні на веб-платформі Асоціації - Портал з управління знаннями.

Навчання проводиться на безоплатній основі, не потребує спеціальної фахової підготовки учасників, достатньо мати е-mail та постійний доступ до мережі Інтернет, а також бажання навчатися та працювати на курсі у зручний час. 

  1. 1.     Електронний курс «10 КРОКІВ ПІДГОТОВКИ УСПІШНОГО ПРОЕКТУ» - дистанційна форма навчання, за результатами якої учасники здобудуть:
  • Уміння ефективно досліджувати, планувати і проекти.
  • Уміння створювати і успішно керувати проектною групою.
  • Здатність розробляти основні проектні документи (статут проекту, план проекту, матрицю відповідальності, плану по опорним точкам).
  • Уміння вибудовувати відносини в команді проекту.
  • Здатність ефективно організовувати потоки ділової інформації проекту.

Щоб зареєструватися, заповніть АНКЕТУ та надішліть її до 11.06.2016.

Старт курсу: 13 червня 2016 року.

Тривалість курсу: 4 тижні.

  1. 2.      Дистанційний курc «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ» - Щоб зареєструватися, заповніть АНКЕТУ та надішліть її до 11.06.2016.
  1. 3.      Комунікаційні стратегії для розвитку сільських громад: практичні аспекти Щоб зареєструватися, заповніть АНКЕТУ та надішліть її до 11.06.2016.

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Тел: 096 817 76 08

Контактна особа: Юненко Юлія

 

Останнє оновлення на Четвер, 09 червня 2016, 13:57

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top