telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумчан відзначила Національна спілка журналістів України

Національна спілка журналістів України підбила підсумки творчих конкурсів НСЖУ-2016.

Загалом медійники подавали свої роботи у десяти номінаціях: «Журналіст року», «Кращий журналістський матеріал (фоторепортаж, серія) про події на сході України (в зоні АТО)», «Журналістська акція», «Краща регіональна (обласна) газета», «Краща міськрайонна газета», «Кращий регіональний телеканал», «Краще регіональне радіо», «Краща обласна організація НСЖУ», «Краща первинна журналістська організація», «Краще регіональне інтернет-медіа».

Серед кращих і сумчани. Одна з них – ветеран-газетяр, редактор Сумської обласної газети для інвалідів «Не втрачаймо надію» Валентина Івашина. Її книжка «Щоденник солдатської матері» - добірка публіцистичних матеріалів та роздумів про війну на Сході стала однією з переможців у номінації «Кращий журналістський матеріал про події на сході України».

За активну участь у Конкурсі, створення майстерних журналістських матеріалів та здобуття визнання аудиторії, Почесною грамотою НСЖУ нагороджені колектив газети «Білопільщина» у номінації «Краща міськрайонна газета» та головний редактор головної редакції «Радіо «Слобода – FM» Філії НТКУ «Сумська регіональна дирекція» Олександр Бабуров у номінації «Журналіст року».

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top