telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Завдяки зусиллям обласного депутата на дорогах Конотопа – безпечно!

Конотоп – місто немаленьке, з добре розвинутою транспортною розв’язкою. Рух автотранспорту у місті досить жвавий. А це означає, що і ризик для учасників дорожнього руху збільшується у рази. Для забезпечення безпеки потрібно не тільки бути пильними на дорозі, а й створити певні умови, які б унеможливили, або хоча б звели до мінімуму шанси виникнення аварійності. На жаль, усі містяни встигли помітити, що до початку 2016 року у місті бракувало дорожніх знаків.

Завдяки ініціативності та небайдужості депутата Сумської обласної ради Миколи Биркуна встановлено нові дорожні знаки у Конотопі та районі, які несуть в собі попереджувальну, пізнавальну, заборонену, наказову, інформаційну суть.

Немало довелося Миколі Борисовичу попрацювати над цим питанням, щоб досягти бажаного результату. Було написано масу звернень, проведено безліч зустрічей з мешканцями міста та району з метою вивчення їх думки, зібрано підписи.

На сьогодні приватне підприємство «Сигнал» відповідно до комісійного обстеження, проведеного фахівцями, виконало роботи з оновлення та встановлення дорожніх знаків по місту, а також на дорозі обласного значення біля сіл Попівка та Вирівка. З пропозицією включити в план виконання робіт на 2016 рік ремонт дороги від села Попівка до села Вирівка та встановити на надзвичайно аварійній ділянці автодороги, яка забрала не одне життя, відповідні знаки, депутат звернувся до начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області, колеги-депутата Івана Романюка. Є сподівання і ця проблема буде незабаром вирішена.

Микола Борисович своїм прикладом зайвий раз підтвердив загальновідому істину: «Відчиняють лише ті двері, в які стукають», за що йому і дякують конотопці.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top