telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Голова обласної ради провів прийом громадян з особистих питань

Згідно з графіком та попереднім записом, сьомого червня було проведено прийом громадян головою обласної ради Семеном Салатенком.

Зі своїми питаннями на прийом до керівника депутатського корпусу записалися більше десяти людей. Всі вони прийшли з наболілим.

Так, молода жінка, яка є сиротою і виховує трьох дітей, одного з них – інваліда, прийшла за допомогою у лікуванні гепатиту С. Їй необхідно 10 тисяч грн. Семен Салатенко пообіцяв звернутися до одного з депутатів обласної ради, аби той виділив кошти з суми, яка надана кожному народному обранцю на виконання депутатських повноважень. Також жінка жалілася на те, що живе з дітьми в одній кімнаті гуртожитку і просила посприяти у вирішенні житлового питання.

Ще один з відвідувачів – директор обласного будинку культури для глухих, звернувся до очільника органу місцевого самоврядування з проханням допомогти знайти спонсорів, які б погодилися відремонтувати сцену у закладі. Він не обраховував вартість цих робіт, оскільки УТОГ не має таких спеціалістів. Також від імені обласного товариства глухих він попросив посприяти у вирішенні питання сурдоперекладу на обласних телеканалах. Семен Салатенко пообіцяв звернутися до будівельних компаній та керівників ТРК і допомогти у вирішенні обох проблем.

Також відвідувачів турбували питання ЖКГ, незаконної вирубки лісів у районах області, можливість взяти в оренду водні об’єкти та інші.

З усіх порушених питань дано доручення відповідним працівникам виконавчого апарату та відповідним структурним підрозділам органів виконавчої влади.  

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top